Survivor Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Survivor Online

Igra se Opstanak preko interneta.
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Natjecanje #02

Go down 
Autor/icaPoruka
Jeff
Admin



Male Broj postova : 384
Registration date : 22.08.2007

Natjecanje #02 Empty
PostajNaslov: Natjecanje #02   Natjecanje #02 Icon_minitimesri ruj 12, 2007 7:16 pm

drugo natjecanje je u četvrtak, od 20:30.

Stigle su sve Ispovijedi osim jedne, pa ću najaviti drugo natjecanje, da si znate računati na to.

Prvo sam gledao da li vam više odgovara četvrtak ili petak i ogromna većina se složila da im više odgovara četvrtak.

Onda sam gledao koji točno termin. Prvo- rekli smo ionako navečer jer većina ima ili školu ili faks, tako da tijekom radnog tjedna neće biti natjecanja po danu, nego navečer. Na kraju je ispalo da većini odgovara termin u 20:30.

Do kada će trajati, ne pitajte još jer to ovisi o vama. Ja ću danas ili sutra napraviti generalnu probu, pa vam javim koliko je meni točno trebalo vremena da obavim zadatak. (lol, inače ne radim generalne probe za natjecanja, ali ovo je dosta specifično i ne bi bilo zabavno da sam u nečemu pogriješio)

Igra vas četvero iz svakog plemena (da bude pošteno). Plemena s 5 igrača morat će ostavit jednu osobu "na klupi" i neće smjeti sudjelovati u natjecanju. (reći će te prije natjecanja tko igra, ne trebate to odlučiti sada)
Igrat možete i s jednim igračem, ali treba više vremena. A rezultat natjecanja će ovisiti o vremenu u kojem ste izvršili zadatak (između ostalog). Igra se preko foruma- MSN nije potreban za ovo natjecanje! Moguće je riješiti zadatak u pola sata, a za gornju granicu bih rekao otprilike sat i pol.

i onda računajte treće natjecanje opet u nedjelju. bit će puno, puno kraće od prvog natjecanja. Very Happy
[Vrh] Go down
http://survivoronline.blog.hr/
 
Natjecanje #02
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Natjecanje #10
» Natjecanje #11
» Natjecanje #12
» Natjecanje #13
» Natjecanje #01

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Survivor Online :: Općenito :: Kalendar-
Forum(o)Bir: